ice team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ice team

Nahradní forum V-flex
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Plány proti U-N

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: Plány proti U-N   Plány proti U-N EmptyWed Apr 08, 2009 12:55 pm

Část první (modře):

První cíl hráč Joey

Pozice měst:

Joey town 1 [37] - Krystalické sklo
Joey town 2 a 5 [38] - Mramor
Joey town 3 a 7 [38] - Síra
Joey town 4 a 6 [37] - Víno

Z vlastní zkušenosti vím, že hráči ukládají suroviny především do hlavního města, které je rovněž nejlépe zabezpečené.

Hráč má celkem vysoké skóre, a tak mu jistě nebude dělat žádný problém výcvik armády. Musíme omezit jeho zdroje na minimum tím, že ho oloupíme o tolik síry, kolik to jen půjde.

Síra bude ukryta především v koloniích na síře a v hlavním městě. Jelikož bude město dobře zabezpečené, jako první cíl bych zvolil síru Joey town 3 (město je starší, silnější zázemí, silnější těžba - jistě i větší zásoba) a poté Joey town 7.

Těmito kroky donutíme hráče, aby rozdělil armádu v hlavním městě a část poslal do těchto měst na obranu. To bude čas, kdy zaútočíme na hlavní město (Joey town 1). Obereme ho do poslední suroviny a své zbraně namíříme na města Joey town 2 a následně 5. Obereme ho o veškerý mramor a potom už jen dojedeme zbylá města. Měla by to být hračka.

Čím víc útoků na něj pošleme, tím větší bude mít jejich vedení a inteligence vztek. Takových 42 útoků by mohlo přimět zbytek ali k protiofenzívě.

Abychom dosáhli toho, že oni zaútočí na město Urbs B., nebudu se do útoků na Joeye moc zapojovat, aby o mně nevěděli.

Až bude nepřítelova armáda na cestě, pošlu armádu bránit město Urbs B. Měla by to být opravdu velká síla, tudíž nic jiného než výhru ani nepředvídám.

V závislosti na tom, jak silnou armádu nepřítel pošle se budu rozhodovat, jaké další kroky učiníme. Doufám, že pošlou všechno a my se poté budeme moci mobilizovat a zavelet k protiútoku.


Čášt druhá (oranžově): Co víme z první části? Já a FlyBoy donutíme alianci U-N, aby pomstila svého člena (Joey). Sešleme do jednoho napadaného města naše armády a společnými silami je pobijeme (odrazíme útoky). Pro pochopení. Já si založím kolonii na ostrově, kde má FlyBoy kolonii Ubs B. a sešlu tam vojáky. Na tomtéž ostrově má kolonii také Joey. FlyBoy bude napadat Joeye, a to sám, aby to vypadalo, že jede na vlastní pěst. Já si do té kolonie připavím vojáky a nic víc. Joey by měl dát signál své alianci, že je napadán FlyBoyem. Ta by měla vyslyšet jeho prosby o pomoc, a protože je FlyBoy silný, pošlou vše co mají. Je to sice velká síla a FlyBoy by to sám neubránil, ale jsem tady ještě já. Takže jakmile budou nepřátelské jednotky na cestě, pošlu bránit Ubs B. Moje jednotky se v tomto městě přpojí k FlyBoyově a s pomocí zdí bychom měli porazit sebevětší armádu.

To bylo shrnutí první části. To jen pro ty, kteří měli problémy s pochopením. Přiznám se, že jsem tam udělal několik temných míst, a tak bych se ani nedivil, kdyby někdo nepochopil mou myšlenku. Tímto bych vám celou situaci už měl osvětlit.

A teď tedy k té druhé části plánu. Zatímco my s FlyBoyem budeme realizovat první část plánu, Lord of Dekios si založí kolonii na ostrově se souřadnicemi [23], odkud bys měl mít všechny podstatné hráče U-N na mušce. Můžeš tu kolonii založit ihned. V žádném případě nesmíš zvolit jiné souřadnice. Potřebujeme, abys tu kolonii založil na takovém místě, kde si tě nevšimnou. Takže ne na ostrově, který je zaplněn členy U-N.

Tuto kolonii si opatří kasárnama, přístavem a podle toho, jestli bude chtít být ziskový, tak i plno skladů.

Až všichni tito podstatní hráči vyšlou své vojáky na Ubs. B, tak ty přijdeš na řadu. Rozbiješ to málo, co si nechají na obranu a totálně vydrancuješ. Musíš vydrancovat především síru, aby nemohli doplňovat vojáky a byli tak potom bezbranní.

Ptal jsem se Billieho Joea a ten psal, že se také zúčastní. Počítám s ním pro případ, že by útočili na nezabezpečená města účastníků boje. Takže jak FlyBoy, tak i Lord of Dekios můžete seslat do akce celou armádu. Kdyby šel útok na nezabezpečené město, požádal bych Billieho Joea, aby to ubránil.

Akce si totiž bude vyžadovat co nejvíce vojáků.



Plán A se nevydařil podle představ, a proto bychom měli vymyslet nějaký plán B. Jelikož to ale nikdo nechce mít na starost, pak to asi budu muset vymyslet zase já.

Zruším kolonii na [38] nebo kde to bylo, vem to čert, a založím ji na [21]. Pokud má FlyBoy zájem se také připojit, ať přesune armádu do Hamátkova VI nebo II.

Od Lorda of Dekiose potřebuji, aby celou flotilu připravil do Bossio City na [23].

Zablokujeme všechna města hráče jménem Antos (souřadnice dole) a jedno město po druhém vymýtíme. To proto, že musíme šetřit vojáky a nesmíme si dovolit příliš velké ztráty. Máme tady kolem sebe ještě 4 hráče z top 100 generálů, bude to tedy docela fuška.

Hráč Antos, souřadnice jeho měst:
Nový Svět: [21] - Mramor
Hegemonie, Antosgrad [21] - Víno - Tady si založím kolonii, abych to měl blíž
Třetí říše [20] - Krystalické sklo
Kvatropolis [21] - Mramor
Kvintapolis [22] - Víno

Je to nemehlo. Nemá vůbec kolonii na síře, a proto nečekám, že bude schopen vojenské regenerace. Potom sejmeme adamka atd. O tom včas udělám přehled.


(Cílem není zkažení chuti do hry aktivním hráčům, ale jen zábava. Pokud někdo výše postavený z jejich aliance napíše, že už má bojů dost, ať je mír, pak bych přestal s bojovými operacemi.)

Hráči, kteří do toho jdou: FlyBoy, juri257, Billie Joe, Conquistador, Lord of Dekios

Rozhodl jsem se, že vzhledem k absenci putovní kolonie a velké vzdálenosti těchto hráčů od místa dění, budou tito hráči použiti pro případnou obranu měst těch hráčů, kteří se zúčastní přímých bitev. Jedná se o tyto hráče: Juri257, Billie Joe, Johan20


Omlouvám se, ale tuto akci nedotáhnu do konce. Rozhodl jsem se zrušit svůj účet, a učinil jsem tak právě dnes. Aby mě nemohla přemoci touha po návratu, změnil jsem heslo tak, abych nevěděl, jak to nové heslo zní. Tudíž můj konec je tentokrát definitivní a neodvratný. Budu ze světa Delta vymazán přesně za 7 dní. Přeji všem, kdo zbyli příjemnou zábavu.


Naposledy upravil Conquistador dne Sun Apr 12, 2009 10:49 am, celkově upraveno 15 krát
Návrat nahoru Goto down
juri257




Poeet p?íspivku : 7
Age : 30
Registration date : 08. 03. 09

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány proti U-N   Plány proti U-N EmptyWed Apr 08, 2009 1:02 pm

ok a kto ide nanho??
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány proti U-N   Plány proti U-N EmptyWed Apr 08, 2009 6:35 pm

pěknej plan, ,,,

du doněj.. pomužu co bude třeba.
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
FlyBoy




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 07. 03. 09

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: :-)   Plány proti U-N EmptyFri Apr 10, 2009 3:18 am

Joyey bude mít pravděpúodobně schované všechno v jednom městě a to v jeho hlavním 1 protože dvě síry jsem mu projel a je tam jenom samej zbytek . A jedinné na co se zatím zmohl je že poslal blokádu 20 ti lodí z výše jmenovaného města :-)) uvidíme asi se budeme zase baviti :-DDD
Návrat nahoru Goto down
FlyBoy




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 07. 03. 09

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány proti U-N   Plány proti U-N EmptyFri Apr 10, 2009 3:30 am

Joey bude napakovanej surovinama :-)) jedním vrzem 50 000 surek :-)) a dalších 50 000 je na cstě :-)) Ještě tam toho má kupu :-))
Návrat nahoru Goto down
FlyBoy




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 07. 03. 09

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány proti U-N   Plány proti U-N EmptyFri Apr 10, 2009 9:09 am

FlyBoy napsal:
Joey bude napakovanej surovinama Joeytown3:-)) jedním vrzem 50 000 surek :-)) a dalších 50 000 je na cstě :-)) Ještě tam toho má kupu :-))
a další a další už nemohu dál drancovat dodělal jsem v tomto městě 6 útoků.
Následuje joey town7 a je to v podobném rytmu co jízda to 50 tisíc surovin.
Doufám že večer projedu další města s podobným výsledkem :-)
Návrat nahoru Goto down
FlyBoy




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 07. 03. 09

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: Joey 3,7,5   Plány proti U-N EmptyFri Apr 10, 2009 2:46 pm

Dnešní den proběhl celkem zajímavě vzhledem k vydrancovaným surovinám ze tříměst :-)

Pro pořádek uvádím:
Joey town3 dva nájezdy pro suroviny 50 t dřeva , 36t vína , 17 t síry

Joey town7 čtyři nájezdy pro suroviny 108 t dřeva , 10 t vína , 82 t síry

Joey town5 dva nájezdy pro suroviny 4t dřeva, 76 t mramoru , 5 t krystal

je to pouze dobytí bez blokád a čistě ničících útoků :-) které ani zapotřebí nebylo posílat takže kdyby jsem to poslal rovnou vše jako drancování s loděma vydělal jsem něco navíc :-)

Můj úsudek je to že má vše v městě Joeytown1 a tam je zabedněnej. :-)
Návrat nahoru Goto down
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány proti U-N   Plány proti U-N EmptyFri Apr 10, 2009 2:50 pm

FlyBoy napsal:
Dnešní den proběhl celkem zajímavě vzhledem k vydrancovaným surovinám ze tříměst :-)

Pro pořádek uvádím:
Joey town3 dva nájezdy pro suroviny 50 t dřeva , 36t vína , 17 t síry

Joey town7 čtyři nájezdy pro suroviny 108 t dřeva , 10 t vína , 82 t síry

Joey town5 dva nájezdy pro suroviny 4t dřeva, 76 t mramoru , 5 t krystal

je to pouze dobytí bez blokád a čistě ničících útoků :-) které ani zapotřebí nebylo posílat takže kdyby jsem to poslal rovnou vše jako drancování s loděma vydělal jsem něco navíc :-)

Můj úsudek je to že má vše v městě Joeytown1 a tam je zabedněnej. :-)

Pokud budou podobné zisky z měst JT4,5,6, pak tu jedničku dobývat ani nemusíme.
Návrat nahoru Goto down
FlyBoy




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 07. 03. 09

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány proti U-N   Plány proti U-N EmptySat Apr 11, 2009 1:01 am

Pozor ve městě Joey town 2 jsem narazil na 700 šermířů, 2falngy a 120 lučištníků a zdi na 25 level. :-)) nasadil jsem blokádu a následuje anihilace těchto jednotek :-)
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány proti U-N   Plány proti U-N EmptySat Apr 11, 2009 2:33 am

Ahoj, jak tak vidim zatim do de dobře ..

Conquistador semnou počitá do obrany tak mam k dispozici:
Falanga - 100
Střelec - 100v
Lučištník - 100
Střelec s Prakem - 300
Kuchař - 20
Doktor - 15
Parní Obr - 30
Katapult - 5
Beranidlo - 5
Gyrokoptéra - 10
Lodstvo

  • Beranidlová Loď - 20

  • Balistová Loď - 10

  • Ponorka - 30

  • Parní Beranidlo- 10

  • Plamenomet - 20

  • Dělová Loď - 20

  • Katapultová Loď - 10
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány proti U-N   Plány proti U-N EmptyMon Apr 13, 2009 2:06 am

citace :
Omlouvám se, ale tuto akci nedotáhnu do konce. Rozhodl jsem se zrušit svůj účet, a učinil jsem tak právě dnes. Aby mě nemohla přemoci touha po návratu, změnil jsem heslo tak, abych nevěděl, jak to nové heslo zní. Tudíž můj konec je tentokrát definitivní a neodvratný. Budu ze světa Delta vymazán přesně za 7 dní. Přeji všem, kdo zbyli příjemnou zábavu


to je škoda teda. si tu asi 1diny co to tomu veli a děla ostatnim hráčům zabavu,,
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
FlyBoy




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 07. 03. 09

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: blokáda   Plány proti U-N EmptySat Apr 18, 2009 4:44 am

Tak už se konečně dokázali domluvit na hromadné blokádě :-D jede na mě touto dobou cca 1250 lodí od čtyř hráčů z U-N .
Nežádám nikoho o pomoc, teda zatím. Jedou mi do mého města Urbs Bellicosum protože odtamtud pořádám hony na jejich pár členů v okolí.
Určitě svoje lodě stáhnu do bezpečí a budu čekat co z nich vypadne :-) Z drancování strach nemám protože to by museli dát dohromady tolik vojáků že si o tom můžou nechat jenom zdát. :-))
Návrat nahoru Goto down
FlyBoy




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 07. 03. 09

Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: závěr bitvy o urbs bellicosum   Plány proti U-N EmptySun Apr 19, 2009 9:44 am

Takže jak by jsem to nejlépe napsal jak dopadla bitva :-D spíše jsem s nima pěkně vyj*bal :-DD

Takže první fáze jelo na mě cca 1500 lodí na blokádu :-) a potom ještě nějakých 4000 pěchotních jednotek

počkal jsem na prvního který přijel s loděma ostatní měli spoždění cca 3 hodiny takže jsem toho využil a poslal mu flotilu k čertu.

Potom přijel zbytek(během cca 3hodin) :-) Jenže to už jsem byl pryč s celou flotilou zajel jsem se schovat do kamarádova nedalekého města :-) Tam jsem si spočetl cestu potřebnou k návratu lodí.

Následné čekání v zablokovaném přístavu na příjezd útočníků kteří jeli ve čtyřech vlnách :-) A opět jsem byl připraven :-) obranou sílu včetně zdí jsem měl lehce přes 400 000 Takže by jich muselo uhodit minimálně 5 lidí v plné síle a s kvalitní armádou , jenže to s čím přijeli v rozmezí tří hodin byla tragédie a ostuda jejich aliance :-) každý z útoků byl odražen hned v prvním kole :-)

Těsně před odjezdem z poslední blokády jsem vrátil svou flotilu a zničil opozdilce ,potom na mě jel ještě ten čtvrtý útok nějakých 800 jednotek jenže ten zoufalec byl poslední a tak se jenom odrazil od mojí flotili která už po osvobození mého přístavu klidně kotvila v přístavu.

Takže závěr : Myslím že je to stálo dost financí ale některé to stálo i část flotil a armád :-) A ještě jedna z věcí někteří hráči stále nemají vytuňené jednotky kterými bojují na maximum a často je to pro ně fatální zkušenost :-)

Osobně jsem přišel jenom o pár desítek jednotek včetně lodí , myslel jsem si že ztráty budou větší.

Tato akce svědčí o tom že nejsou schopni se kloudně dohodnout na akci ,Podle mě by jejich celou alianci dokázalo povodit cca 10 hráčů na stejné válečné úrovni jako jsem já.

Pokud by se někdo kdo má nějakou tu armádu a volné město k cestování chtěl bavit na jejich úkor ,tak ať se ozve nějak se domluvíme.

Ps: Taky jsem jim napsal výsměšný dopis a řekl jsem jim jak jsou neschopní se spolu domluvit na zničení jednoho hráče :-DD
Prostě jsem se jim vysmál :-DDD ( z mé straný to je cílená provokace) a čekm zase v brzké době nějakou zábavnou akci.

Joey se na mě taky vrhnul ale neuspěl stejně jako jeho soukmenovci. Tak jsem mu dnes celý den vysvětloval že udělal hloupost se do mě navážet.

stálo ho to celkem dost surovin cca víc než 100 000 za den


Jo a ještě dodám toto aby si někdo nemyslel že jsem hajzl : Jak to vše začalo Zaútočil jsem na joeya ,celkem hodně jsem ho vydrancoval,psalo mi pár lidí z UN aby jsem ho nechal na pokoji :-) napsal jsem jim že si to musí vyjednat sám .Poté mi napsal ať ho nechám.
odepsal jsem mu že ho nechám ,ale nemůžu slíbit že to bude nastálo. Za dva ndy se do mě začali navážet ale tvrdě narazili,no a včera byl jejich alianční útok. takže to beru jako že si joeyho ted budu farmit každý den :_)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plány proti U-N Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány proti U-N   Plány proti U-N Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Plány proti U-N
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ice team :: Informace :: Plánování Bitev-
Přejdi na: