ice team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ice team

Nahradní forum V-flex
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Spojení Guild

Goto down 
+11
Griffonj
Ezech
Aniq
holger
Fred Drust
Artorian
Fido9
porucik
Wikkinka
wardrumer
J.O.H
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Jaký bude název?
- Boss Of The Allianc
Spojení Guild - Stránka 2 Vote_lcap0%Spojení Guild - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- HIGHWAY TO SKY
Spojení Guild - Stránka 2 Vote_lcap0%Spojení Guild - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- FOR REGNO
Spojení Guild - Stránka 2 Vote_lcap0%Spojení Guild - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- LAST STAND
Spojení Guild - Stránka 2 Vote_lcap20%Spojení Guild - Stránka 2 Vote_rcap
 20% [ 2 ]
- Holy Atom...
Spojení Guild - Stránka 2 Vote_lcap20%Spojení Guild - Stránka 2 Vote_rcap
 20% [ 2 ]
- Flame of Phoenix
Spojení Guild - Stránka 2 Vote_lcap0%Spojení Guild - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Unbreakables
Spojení Guild - Stránka 2 Vote_lcap40%Spojení Guild - Stránka 2 Vote_rcap
 40% [ 4 ]
- New experience
Spojení Guild - Stránka 2 Vote_lcap20%Spojení Guild - Stránka 2 Vote_rcap
 20% [ 2 ]
- Slayers of Horde
Spojení Guild - Stránka 2 Vote_lcap0%Spojení Guild - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Gnomcici
Spojení Guild - Stránka 2 Vote_lcap0%Spojení Guild - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 10
 

AutorZpráva
Artorian

Artorian


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 17. 11. 09

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptySun Mar 07, 2010 10:33 am

já bych to taky rád věděl. Cizí hráči mi pokládají přihlouplé otázky, jestli jsem Gnom
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptySun Mar 07, 2010 10:44 am

No lidi moc ste mě překvapili že tu chodíte, pěkně pěkně
Návrhy jsou tu moc pěkné hodne se mi jich tu líbí a mam i sve tipy, uzavírka návrhu bude 1.4.2010


Arto: to mě se ptají taky :o)
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
Aniq

Aniq


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 28. 02. 10

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyMon Mar 08, 2010 1:31 am

Muzu se jeste neco zeptat? Proc vlastne kdyz se FR a Gnomcici SPOJUJI jsou porad dve gildy? Je mi jasny ze k tomu asi nejaky duvod mate, ale podle me je to zbytecne slozity, delit to na nizsi a vyssi lvly. Bych rekla ze pro to rozliseni, jakym je hrac pro gildu prinosem, jsou prave ty ranky (sileny pecivovy :-D), a jaky jiny to ma vyznam? Ucit se hrat tymove se prece muzou i ve velke gilde. A stejne mi neprijde ze by to fungovalo "uz jsi hoden prejit do velke gildy" ale proste "mas 58, pojd"...

Pro vysvetleni - tohle rozhodne nema byt kritika, jen by mi pomohlo kdyby mi to nekdo trochu objasnil, zatim mi to prijde jak v kocourkove, "proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite" :)
Dik za odpoved.

Anik
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyMon Mar 08, 2010 3:53 am

odpoved: Fr bude fungovat jako Guild školka, to znamena prijmeš člena na 40lvl do 58lvl zjistis jestli je aktivni,komunikativni,jestli repekuje naše pravidla,
kdyby sme ho prijali hned do hlavni Guildy chtě by jen pomahat pomahat a pomahat,otravoval by ostatni a akorad by nas zdrzoval.


tak chceme zjistti jestli si zaslouzi byt mezi elitou nebo je to lama

pomaham lidem s expenim uz vic jak 1rok. a nidky mi nikdo nepodekoval zevsema jsem chodil dung, preq, pak prestali hrat nebo se vysrali na Guildu,, tak timhle způsobem
tohle chceme zmenit


doufam ze důvody chapes.jinak lip ti to vysvetlim na Vt nebo TS
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
Aniq

Aniq


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 28. 02. 10

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyMon Mar 08, 2010 4:12 am

Dik moc za vysvetleni, predtim to slo trochu mimo me. Tohle chapu.
Návrat nahoru Goto down
Artorian

Artorian


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 17. 11. 09

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyMon Mar 08, 2010 2:03 pm

odpoved: Fr bude fungovat jako Guild školka, to znamena prijmeš člena na 40lvl do 58lvl zjistis jestli je aktivni,komunikativni,jestli repekuje naše pravidla,
kdyby sme ho prijali hned do hlavni Guildy chtě by jen pomahat pomahat a pomahat,otravoval by ostatni a akorad by nas zdrzoval.


tak chceme zjistti jestli si zaslouzi byt mezi elitou nebo je to lama



V tom případě by se měl Mahullena vrátit do FR, protože jemu se jen pomáhá pomáhá a pomáhá. Není schopen samostatnosti. Chce pomoct i s Questy, které jsme většina dělali sami.
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyMon Mar 08, 2010 3:01 pm

Arto jestli me chcs citovat dej quote
A co se tyče mahulenny to je kapitola sama o sobe, proste ho z5 nemuzudat , navic sem mu domluvil at se kroti, jestliže to tak nebude tak ho kicknu
a bude klid,uvidime jak se projevi v hlavni G
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
Artorian

Artorian


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 17. 11. 09

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptySat Mar 13, 2010 9:45 am

Napadly mě další názvy:

Slayers for Horde.......Dungmasters......Dungheroes

.... čekal jsem na přihlášení:o)


Naposledy upravil Artorian dne Sat Mar 13, 2010 10:39 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aniq

Aniq


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 28. 02. 10

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptySat Mar 13, 2010 10:21 am

Arti nemelo by to byt Slayers OF Horde nebo tak nejak? Takhle mi to prijde jako kdyz zabijime PRO hordu, coz myslim neni uplne to co bysme radi. :)

A mam jeste jeden dotaz na nekoho povolaneho, bude se po doreseni nazvu hl. gildy menit i gildovni tabard?
Návrat nahoru Goto down
Artorian

Artorian


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 17. 11. 09

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptySat Mar 13, 2010 10:40 am

oprava: Slayers of Horde
Návrat nahoru Goto down
wardrumer

wardrumer


Poeet p?íspivku : 11
Age : 35
Registration date : 06. 10. 09

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptySat Mar 13, 2010 11:17 am

Aniq: Jozka rikal, ze i tabard se bude menit. I kdyz podle meho kdyby se nemenil, vubec by to nevadilo. tendleten je celkem cool.
Návrat nahoru Goto down
Aniq

Aniq


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 28. 02. 10

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptySun Mar 14, 2010 3:24 am

Jeste me napadl jeden nazev...

Flame of Phoenix

v te symbolice znovuzrozeni, ocisteni, povstani nove bytosti z popela neceho stareho, myslim ze by to taky pekne vyjadrovalo tu transformaci, kterou nase gildy prochazeji, a zaroven i to ze nejsme zadny lamy ale gilda hodna zapamatovani.
a vsichni urcite znate, ale pro poradek: "Fenixovy udajne vlastnosti: Najit ho nelze, nebot mista, kde se nachazi, jsou tajemna a neobjevitelna. Pokud by se nekdo (nejen clovek... natoz teprve hordak;-)) pokusil ublizit mu, je odsouzen k vecnemu zatraceni. Vladne neuveritelnou, bozskou moci, avsak vyuziva ji jen velmi zridka."
Stejne tak ma svoji symboliku plamen samotny, to je zbytecne rozepisovat.
Návrat nahoru Goto down
Zogen




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 25. 03. 10

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: jmeno gildy   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyThu Mar 25, 2010 10:57 am

menapadlo Unbreakables......tzn..nezlomitelni
Návrat nahoru Goto down
Aniq

Aniq


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 28. 02. 10

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyMon Mar 29, 2010 3:11 am

Zogen napsal:
menapadlo Unbreakables......tzn..nezlomitelni

to je dobry!
Návrat nahoru Goto down
Fido9




Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 03. 03. 08

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyMon Mar 29, 2010 3:46 am

New experience
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyTue Mar 30, 2010 3:29 am

všechny názvy vypadaji hezky ale chtěl bych abyste napsali něco o tom nazvu-- nejake menši info

Uzavirka názvu je 1.4.2010
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
Aniq

Aniq


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 28. 02. 10

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyFri Apr 02, 2010 9:19 am

Proboha jen prosim než se nějaký název odsouhlasí tak pokud je v angličtině tak to někdo zkontrolujte! Například "dálnice do nebe", jestli si to překládám správně, se píše HIGHWAY bez toho T!!! slovo hightway neexistuje...
Dík.
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyFri Apr 02, 2010 9:22 am

Aniq napsal:
Proboha jen prosim než se nějaký název odsouhlasí tak pokud je v angličtině tak to někdo zkontrolujte! Například "dálnice do nebe", jestli si to překládám správně, se píše HIGHWAY bez toho T!!! slovo hightway neexistuje...
Dík.

sry je to jen kopíroval od ostatních :o)
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
Aniq

Aniq


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 28. 02. 10

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyFri Apr 02, 2010 9:28 am

J.O.H napsal:
Aniq napsal:
Proboha jen prosim než se nějaký název odsouhlasí tak pokud je v angličtině tak to někdo zkontrolujte! Například "dálnice do nebe", jestli si to překládám správně, se píše HIGHWAY bez toho T!!! slovo hightway neexistuje...
Dík.

sry je to jen kopíroval od ostatních :o)

no ono "Boss Of The Allianc" se taky pise s E na konci (Alliance)... az budu rypat moc rekni :)
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyFri Apr 02, 2010 9:30 am

Aniq napsal:
J.O.H napsal:
Aniq napsal:
Proboha jen prosim než se nějaký název odsouhlasí tak pokud je v angličtině tak to někdo zkontrolujte! Například "dálnice do nebe", jestli si to překládám správně, se píše HIGHWAY bez toho T!!! slovo hightway neexistuje...
Dík.

sry je to jen kopíroval od ostatních :o)

no ono "Boss Of The Allianc" se taky pise s E na konci (Alliance)... az budu rypat moc rekni :)

tohle zrovna vim ale to hlasovaní se mi to nevešlo :(
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
Aniq

Aniq


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 28. 02. 10

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptyFri Apr 02, 2010 9:49 am

J.O.H napsal:
Aniq napsal:
J.O.H napsal:
Aniq napsal:
Proboha jen prosim než se nějaký název odsouhlasí tak pokud je v angličtině tak to někdo zkontrolujte! Například "dálnice do nebe", jestli si to překládám správně, se píše HIGHWAY bez toho T!!! slovo hightway neexistuje...
Dík.

sry je to jen kopíroval od ostatních :o)

no ono "Boss Of The Allianc" se taky pise s E na konci (Alliance)... az budu rypat moc rekni :)

tohle zrovna vim ale to hlasovaní se mi to nevešlo :(

tak to sry :-)
Návrat nahoru Goto down
Dustman




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 25. 03. 10

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptySat Apr 03, 2010 12:09 am

Jako ja nvm je spousta dobrych a spatnych nazvu ja bych navrhoval mozna trosku ohranej ae podle me efektivni nzev podle me a to: RoOFLmAOo podle me je to celkem znamy nazev, ale prave proto by k nam ty lidi mohli jit protoze to jsou casto skill guildy a to my jsme :o)

Podle me jako kdyz odelate nazev napr.: Lords of Destruction tak jako sice tim nalakatel idi ae vidim to tak ze spis ty low ae kdyz udelate nazev napr.: Run Rabbit Run tak je to vtipne a fakt tam pujdou ti vice skill lidi jako to je muj nazor

P.P? Run Rabbit Run navrhuji taky :D
Návrat nahoru Goto down
Aniq

Aniq


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 28. 02. 10

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptySun Apr 04, 2010 1:57 am

kdy je uzávěrka hlasování? :o)
Návrat nahoru Goto down
pecival

pecival


Poeet p?íspivku : 4
Age : 35
Registration date : 17. 03. 09

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptySun Apr 04, 2010 2:44 am

hlasoval sem pro Unbreakables- to se mi libi :) ...guilda Last Stand uz ve hre je,tak pro to nehlasovat :)
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 EmptySun Apr 04, 2010 3:05 am

zrávěrka není stanovena,jelikož nevím kdy bude webová funkce přejmenováni Guild na mystiqu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
Sponsored content





Spojení Guild - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení Guild   Spojení Guild - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Spojení Guild
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Guild sraz 2010
» Guild sraz 10.1.2010

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ice team :: Informace :: Informace o naší wow guilde-
Přejdi na: