ice team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ice team

Nahradní forum V-flex
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hlasovani - General

Goto down 
+5
J.O.H
Lahvac
Conquistador
989217
Kalesin
9 posters

Koho chte za Generala?
Kalesin
Hlasovani - General Vote_lcap9%Hlasovani - General Vote_rcap
 9% [ 2 ]
Leprikohn
Hlasovani - General Vote_lcap5%Hlasovani - General Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Conquistador
Hlasovani - General Vote_lcap14%Hlasovani - General Vote_rcap
 14% [ 3 ]
juri257
Hlasovani - General Vote_lcap0%Hlasovani - General Vote_rcap
 0% [ 0 ]
FlyBoy
Hlasovani - General Vote_lcap27%Hlasovani - General Vote_rcap
 27% [ 6 ]
turbo33
Hlasovani - General Vote_lcap0%Hlasovani - General Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Lord of Dekios
Hlasovani - General Vote_lcap36%Hlasovani - General Vote_rcap
 36% [ 8 ]
Billie Joe
Hlasovani - General Vote_lcap9%Hlasovani - General Vote_rcap
 9% [ 2 ]
husitka
Hlasovani - General Vote_lcap0%Hlasovani - General Vote_rcap
 0% [ 0 ]
turbo33
Hlasovani - General Vote_lcap0%Hlasovani - General Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 22
 
Poll closed

AutorZpráva
Kalesin




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 08. 03. 09

Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: Hlasovani - General   Hlasovani - General EmptySun Mar 08, 2009 3:25 pm

Mam taky pocit ze nejak nezvladam funkci generala jak by si aliance zasloužila tak bych chtěl rozvýřit téma. A vyhlasit Hlasováni koho by ste v téhle funci nejraději viděli?
Návrat nahoru Goto down
989217

989217


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 03. 09

Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasovani - General   Hlasovani - General EmptySun Mar 08, 2009 3:42 pm

Klidně se přihlásím: jsem pro Flyboye. Nemusel sem mu ani psát a poskytl mi první pomoc :-) Leprikohn už toho má dost na práci
Návrat nahoru Goto down
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasovani - General   Hlasovani - General EmptySun Mar 08, 2009 4:02 pm

Jsem také pro flyboye. Hraje tu hru, protože rád válčí. Je to válečník a nutno říct, že i celkem dobrej.
Návrat nahoru Goto down
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: prosba   Hlasovani - General EmptySun Mar 08, 2009 4:10 pm

Žádám všechny hlasující, aby dávali hlasy všem, jen ne mě. O tu funkci budu stát jen v případě sjednocení aliance, což se asi nestane. Nemám ani ambasádu, byl bych hodně mizernej generál.
Návrat nahoru Goto down
Lahvac




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 08. 03. 09

Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: general   Hlasovani - General EmptySun Mar 08, 2009 5:54 pm

ja jsem taky pro FlyBoy(e)
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasovani - General   Hlasovani - General EmptyMon Mar 09, 2009 2:49 am

já jsem pro Kalesina, Důvod:hedně mi pomohl ze začatku hry a přijal mě do bývale aliance...
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
kamuson1




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 08. 03. 09

Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasovani - General   Hlasovani - General EmptyMon Mar 09, 2009 9:33 am

Ať se stane generálem ten kdo je nejlepší.
Návrat nahoru Goto down
FlyBoy




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 07. 03. 09

Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasovani - General   Hlasovani - General EmptyTue Mar 10, 2009 12:34 pm

Jenom musím komentovat, Děkuji všem co mi poslali hlas , ale musím vás poprosit za prominutí a i kdyby jsem volbu vyhrál musel by jsem stejně rezignovat. Jelikož jsem určitě nadšeným bojovníkem avšak nikoliv plánovačem bitev. Svoji si naplánuji to zvládnu a určitě se na mě může budoucí generál obrátit pokud budu moci pomoci kdekoliv na mapě ,tak rád pomužu. To platí ve stejném případě i o drobné individualní akce na pomoc slabším hráčům v mém okolí i dál.
Ale určitě by tuto funkci měl mít člověk s větší armádou a hlavně by měl mít dostatek času se tomuto věnovat. V době míru je tato funkce celkem pohodová ,ale pokud by se měla naplánovat zase nějaká ta válečnická výprava a měla by být úspěšná tak se milý generál moc nevyspí.A to může být i několik dní za sebou, proto by to měl být někdo kdo je opravdu tento čas obětovati ochoten.
Návrat nahoru Goto down
Leprikohn




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 04. 03. 09

Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasovani - General   Hlasovani - General EmptyTue Mar 10, 2009 12:45 pm

Chápu Tě FlyBoyi ;-). Těším se, že také jednou najdu vhodného nástupce. Napadají mne tři vhodní kandidáti Ty, Lord a Conquistador.
Dva nechtějí, takže volba je jasná ;-). I kdyby Lord nechtěl, byl by holt poslední, kdo to řekl.
Před třiceti lety jsem přišel první den do školy pozdě a ještě poslední - ostatní mne zatím stihli zvolit studijním referentem a 4 roky jsem potom jako debil všude nosil známkovací archy. Doufám, že to není Tvůj případ Lorde!
Návrat nahoru Goto down
Lord of Dekios




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 08. 03. 09

Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasovani - General   Hlasovani - General EmptyTue Mar 10, 2009 12:51 pm

No ja nevim, je to dost velka zodpovednost, ale mam na vyber ? Ale urcite sa budem snazit...
Návrat nahoru Goto down
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasovani - General   Hlasovani - General EmptyTue Mar 10, 2009 1:05 pm

Lord of Dekios napsal:
No ja nevim, je to dost velka zodpovednost, ale mam na vyber ? Ale urcite sa budem snazit...

Co máš se zodpovědností? Nebudeš přeci primátorem nemocnice. Je to jen hra. :-D Kdyby ta funkce měla nějaký hlubší smysl, tak o ní stojím i já.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlasovani - General Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasovani - General   Hlasovani - General Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlasovani - General
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlasovani o songu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ice team :: Informace :: Plánování Bitev-
Přejdi na: