ice team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ice team

Nahradní forum V-flex
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Válka aliance Queen

Goto down 
+2
989217
Conquistador
6 posters

Jste pro nebo proti válce?
Ano, hra mě nudí!
Válka aliance Queen Vote_lcap69%Válka aliance Queen Vote_rcap
 69% [ 11 ]
Ne, války nemám rád!
Válka aliance Queen Vote_lcap31%Válka aliance Queen Vote_rcap
 31% [ 5 ]
Nezajímá mě to!
Válka aliance Queen Vote_lcap0%Válka aliance Queen Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 16
 
Poll closed

AutorZpráva
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptySun Mar 08, 2009 3:47 pm

V poslední době slyším ze všech stran, jak se na všech světech po zavedení nové verze jen válčí, a tak mě napadlo, že bychom si to mohli udělat podobně zábavné i na světě Delta, kde je stále nuda.

Nejsem sice žádný válečník, čemuž by mohla posloužit jako důkaz má pozice ve stavitelích, kde jsem na krásném 16. místě. Ano, jsem druhý největší investor v alianci. Ačkoliv mám vysoké příjmy a mnoho síry, jsem také celkem nízko v generálech. To proto, že nechci zbytečně utrácet za údržbu vojáků. Momentálně mám příjem 23 000 zlatých. Šetřím totiž na obchodní lodě, kterých není nikdy dost.

Každopádně by to chtělo zase nějaký impulz, který by učinil hru zábavnější. Je pravda, že asi všichni jdou za rozvojem a jakékoli zpomalení jim nedělá radost, a tak se tomu snaží vyhnout, ale zapřemýšlejte nad tím takto: A co bude, až budete nejlepší? Ano co bude, až budete nejlepší? Budete se neustále zlepšovat jak jen to půjde, a že to půjde do nekonečna, a nikdy si tu hru náležitě neužijete. Tato hra je určena pro pohodlnější hráče, ale přeci se kvůli tomu při té hře neunudíme k smrti.

Představte si klasickou real-timovou strategii. Začínáte s několika ekonomickými jednotkami a vašim úkolem je vybudovat město, zabezpečit příjem a bojovat. Opakuji: ... a bojovat. Kdo hraje real-time strategie kvůli tomu, aby jen stavěl a stavěl a nic ostatního nedělal? Nikdo. Tyto strategie se dělají kvůli radosti z bojů a tuto radost z bojů si můžeme udělat i my na Ikariamu.

Plán vypadá následovně: Schopnější hráči naší aliance vytrénují vojáky. Je třeba, aby každý zúčastněný měl možnost zaplatit minimálně šesti tisícovou armádu, jinak by to nemělo smysl. Ten kdo má problémy se zaplacením čtyř tisícové armády by asi neunesl ani základní věc, a to pohyb vojáků. Doufám, že se sejdeme alespoň v počtu deseti hráčů, aby to mělo alespoň nějaký smysl. Každý zúčastněný by měl mít k dispozici jednu volnou kolonii...

Co s touto kolonií?
Tato volná kolonie by se zakládala vždy v epicentru dějiště bitev. Všichni by si zde vybudovali kasárny a loděnici. Až by to bylo hotové, přestěhovali by sem veškerou svou armádu, kterou by používali při bitvách.

Až by se toto splnilo, přišlo by na řadu vyprovokování cíle. Jeden hráč by zaútočil na nepřítelovo nejslabší město a vydrancoval ho. Nepřítel by chtěl rychlou odplatu, a tak by sebral armádu a poslal ji k odvetě. Zde by přišel o většinu armády, protože do napadaného města by se shlukli všechny jednotky všech členů, kteří by se této akce zúčastnili. Počítal jsem, že dokážu udržet v pohybu 1 000 parních obrů aniž bych musel zastavit svou těžbu a nebo aniž bych se dostal do mínusového příjmu. Dejme tomu, že ostatní hráči by měli při akci také kolem těch 1 000 parních obrů. Tedy 1 000x(alespoň)10= 10 000. To je téměř 1 000 000 útočné síly. Nikdo by neměl šanci.

Uvědomte si, že na naší straně by stála organizace a myšlenka. Nepřítel by nemohl ani nic čekat. Co to znamená? Byli bychom jednoduše neporazitelní. Zábava první třídy - nevídaný jev. Tímto způsobem bychom mohli zdevastovat ty nejsilnější hráče a hlavně, představte si, kolik hráčů bychom po cestě zlákali do naší aliance. A kolik silných hráčů by mezi nimi bylo. Už nikdo v naší ali by potom nemusel mít strach, že ho někdo napadl, protože budeme vzbuzovat respekt jako nikdo jiný. Slovo Queen by bylo značkou ochrany a všeobecného respektu.

Jsem si jist, že se najdou lidi, kteří mají rádi zábavu a já vám ji zde nabízím. Vše bych si vzal na starost. Myslím, že svou úlohu generála v mé poslední akci jsem zvládl dobře.

Co bych dodal? Ztráty budou minimální, příjmy vysoké, nepřátele zničeni, mnoho nových členů aliance. Nová krev do žil nezaujatým hráčům. I relativně nudná hra může být za určitých okolností zábavnou. Přemýšlejte, ale hlavně diskutujte na toto téma. Přijímám jak kladné odezvy, tak i kritiku.
Návrat nahoru Goto down
989217

989217


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptySun Mar 08, 2009 4:14 pm

na E je naše aliance 1 v pořadí a náš protivník je 2. Válka probíhá asi tak, že zautočí na nějaké hráče v okolí, přijdem o polovinu armády a to jenom že umíme využít jedné výhody této verze. tuto výhodu bohužel neprozradím možná jí znáte, ale tady jsem v alianci s člověkem se kterým na E válčím.
Akt vyhlášení války má pouze psychologický charakter, nic jiného v tom není protože stejně většinou nejde víc jak 6 utoků za 24h. Jde pouze o to, že na foru bude tak 10 oznámení války mezi aliancemi.
Jde o to, že pokud někoho zvládnete vyprovokovat, budete pro mne frajeři největší, páč nejlepší taktika je zůstat za zdmi s obrannými bonusy a jenom se koukat jak se nepřítel drtí mezi kamení na hradbách... A to většina lidí kteří válčí vědí.
Mě samotnému je to volný válka neválka. pokud na mne někdo zaútočí vyřídím si to pokud možno sám, pokud někdo v mé blízkosti bude ve srabu a bude potřebovat pomoc s radostí pomohu, ale na utočení mě v této verzi přešla chut.
Mnozí to znáte z vlastní zkušenosti když pošlete předvoj at námořní či pozemní a za ním hlavní síly... Předvoj zůstane a hlavní svaz ihned zmizí, tímto způsobem přijdete ne o 20 ale 150 lodí pěchotu nepočítaje, tak pochopíte že je to takový nekonečný příběh.
Co se týče těch neválčících "ekonomických" hráčů- dá se tak hrát naprosto v klidu a v pohodě, stačí používat ten správný styl. Pokud mne někdo kousnul stáhl sem těžbu, vyrobil jednotky vrátil mu to, napsal zprávu jestli má zájem pokračovat a byl klid. propustil sem jednotky začal těžit a jel sem zvesela ekonomicky dál.
Berte v potaz že dost lidí to má jako oddech a odpočinutí od reálného života a ne se ještě tady stresovat jestli tu blokádu prorazím či nikoliv......
Návrat nahoru Goto down
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptySun Mar 08, 2009 4:24 pm

Takhle. Jestli hráče vyprovokuje nějakej menší hráč (do 100 000 bodů), protivník neodolá. Nebude od tak slabého hráče čekat mnoho a protiútok zaručeně přijde. Pokud tedy není protivník velmi inteligentní a neprokoukne náš záměr.

Co se toho stresu a podobně týče, tak je to jen zábava. Nepředpokládám, že by se u toho někdo stresoval. Dám někomu pokyn, kdy má přijít k počítači a kam má poslat útok a dotyčný může opět odejít.

Chápu, že to někdo hraje jen tak na oko, a proto nepočítám s tím, že se zúčastní mnoho hráčů. Jsem jsem jen zažít v této hře nějakou akci.

Tvou reakci přijímám a na všechny argumenty jsem zareagoval protiargumenty.

Jen tak dál ...
Návrat nahoru Goto down
989217

989217


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptySun Mar 08, 2009 4:43 pm

pokud na mne zaútočí člen jakékoliv alince, projedu si členy v hodnocení, hlavně generála. Pokud má něco víc bodů než bych čekal posílám z každého města 3-4 špehy do toho jednoho a v průběhu utoku sleduji stav jeho armády, pokud narazíš na člověka, kterému tohle nebo něco podobného někdo poradí jsi v řiti. Už se mi hodněkrát stalo že sem stahoval utok 2 minuty před cílem. A víš co je pak nejlepší? počkat zhruba 8 hodin ne druhý pokus kde ten dotyčný bude sám.

Co se týče stresování- já se stresuji protože sem tu před dávnem oslavil rok hraní, a ten rok hraní nehodlám zahodit kvůli nějaké "megalomanské" touze po moci a slávě.
to už má za sebou, byl si u toho i s Lordem a Billym...

Co se týká hry na "oko" uvědom si, že tu sou lidi který se na ti na války a minimální obranu vyse.ou Prostě si pojedou svůj styl a jsou cajk. Pak je někdo napadne a jsou v hajzlu bez surovin. A tady se pomoci nedočkáš. Když sem potřeboval síru jedinej kdo my pomohl byl Leprikhon, pak ještě jeden spoluhráč a ostatní se na mne z vysoka ....dyt víš co...
Návrat nahoru Goto down
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptySun Mar 08, 2009 7:45 pm

Když si člověk o pomoc napíše, pak ji většinou dostane, ale samozřejmě by se nikdo neměl spoléhat jen na pomoc kamarádů. Já jsem si své problémy dokázal vyřešit vždy tak, že ten kdo mě napadl toho nakonec litoval. To bývávalo předtím než jsem se dostal do aliance Queen.

Jenže teď jsem v alianci. Poražení kdejakého mamlase mi nedělá žádné problémy. Umím si poradit s kdekým. Mám nějakou ambici, chuť něco dokázat, přeřadit na vyšší level. Je to složité, když jsou okolo samí poserové, kteří si neuvědomují, že i kdyby je někdo napadl, pak jsou v bezpečí, protože naše aliance umí spolupracovat, když chce.

Když se nad tím ale tak zamyslím, válka sebere mně víc než ostatním. Už jsem do vylepšování budov investoval přes 32 000 000 surovin. Jediný, kdo v alianci může ztratit víc je snad už jen Leprikohn. Podívejme se na to ale z jiného úhlu pohledu. Leprikohn si ve staré verzi stihl vylepšit radnice a zdi na vysoké úrovně. Já jsem to neudělal. Teď je mezi námi rozdíl 9 000 000 utracených surovin, ale co kdyby neměl zdi vylepšené z předchozí verze?

Chci tím jen říct, že jsem jeden ze dvou, kteří mají hodně co ztratit, a přeci bych do toho šel. Je to jen hra. Člověk si tuto hru nesmí tahat do osobního života. Pokud bys o účet přišel, do týdne bys na to zapomněl. I já jsem do týdne zapomněl, že jsem někdy hrál Ikariam.

Hry se dělají, aby se člověk bavil a ne aby se nad nimi stresoval. Zamysli se nad tím, co bude až budeš hrát hru přes dva roky, tři, čtyři. To se budeš bát vyslat na někoho útok, byť na neaktivního hráče, jen aby ses nedostal do maléru a nepřišels o tři roky práce. Přeci nechceš, aby to dospělo až tak daleko. Čas, kdy se této hry budeš muset vzdát nakonec stejně přijde.

V životě uděláš spoustu zbytečných věcí, které jsou k ničemu, a přeci jsi tomu věnoval spoustu času. Hra Ikariam je jednou z nich. Vezmi si, co bys mohl dělat jiného, kolik bys ušetřil času, jak bys ten čas mohl věnovat zlepšení svého reálného postavení.

Nehleď na situaci takto. Kdybys to bral opravdu tak, jak to líčíš, pak bys tu neměl být. Neměl bys nikdy v životě hrát Ikariam, protože jak jsem psal, jednou to skončí ať se ti to líbí nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
989217

989217


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptySun Mar 08, 2009 11:44 pm

jaj...... no tak to už je i na mne moc...
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptyMon Mar 09, 2009 2:42 am

s valkou rád souhasim zád někomu nakopu prdel..
Válka aliance Queen 823867 Válka aliance Queen 823867
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptyMon Mar 09, 2009 4:22 am

989217 napsal:
jaj...... no tak to už je i na mne moc...

To je hrozně jednoduchý napsat "jak, to už je na mě moc", ale co to znamená?
Návrat nahoru Goto down
juri257




Poeet p?íspivku : 7
Age : 30
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptyMon Mar 09, 2009 5:12 am

No tak ja som aj za ale aj proti vojne mna by hlavne zaujimalo ze s kym pretoze nemam moc casu a nestuham citat aliancne spravy len sem tam niektore no mna vojny aj bavia ked sme spolu ako tym ale ked mam dat sam niekoho ... som medzi top 100 v generaloch ale to neznamena ze som nejaky bojovnik tak ak by som mal ist na niekoho silnejsieho sam neviem ci by som to zvladol


Juri257 :D
Návrat nahoru Goto down
989217

989217


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptyMon Mar 09, 2009 5:25 am

Na co si myslel když si četl můj poslední příspěvek? Asi na nic to téžse týká tvé odpovědi. Co to tu meleš o ztrátách? V surovinách? to sis začárkoval každej klacek a šutr? Nebo to házíš do vzorečku z verze 3.0 když ve 2.8 byli nižší lvl budov levnější?
Prostě s tebou odmítám diskutovat protože to je o koze a o voze.

Když se nad tím ale tak zamyslím, válka sebere mně víc než ostatním. jak tohle můžeš vypotit... Co ti sebere? myslíš že někdo vyzkoumal jednotku (nevím třeba by to zvládnul tank) která ti zboří budovy?

Pokud do tý války chceš jít tak si to vychutnej. zvlášť po tom co jebeš lidi v oběžníkách že maj moc zlata . Jestli tě fakt někdo poslechl a nakoupil si lodě tak má samozřejmě víc bodů ale je bez zlatek a bez zlatek se moc dobře válčit nedá, ale to určitě taky víš.

Hry se dělají, aby se člověk bavil a ne aby se nad nimi stresoval. Zamysli se nad tím, co bude až budeš hrát hru přes dva roky, tři, čtyři. To se budeš bát vyslat na někoho útok, byť na neaktivního hráče, jen aby ses nedostal do maléru a nepřišels o tři roky práce. Přeci nechceš, aby to dospělo až tak daleko. Čas, kdy se této hry budeš muset vzdát nakonec stejně přijde.


S první větou souhlasím ale ten zbytek nepobírám, opravdu nevím čeho tím chceš dosáhnout. Na jednu stranu tady vykládáš jak chceš slyšet kritiku, ale pokud to někdo udělá je z něj :To se budeš bát vyslat na někoho útok, byť na neaktivního hráče, jen aby ses nedostal do maléru a nepřišels o tři roky práce.

jestli vidíš do budoucnosti tak ti tiše závidím a zároven tě lituji. samozřejmě že přijde konec. Ty servery se budou restartovat. Ale odhadovat tady chování lidí na roky dopředu to je moc i na mne a to sem dost velký hovado.

A jen tak mimochodem do situace lidí kteří hrají Ikariam fakt nevidíš. Nevíš v jaký sem konkrétně já situaci, tak si nech komentáře.


A toto? jaj...... no tak to už je i na mne moc...- tak to bylo shrnutí tady toho všeho. Přeji ti příjemnou hru.
Návrat nahoru Goto down
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptyMon Mar 09, 2009 6:12 am

Co je tuto?: já se stresuji protože sem tu před dávnem oslavil rok hraní, a ten rok hraní nehodlám zahodit kvůli nějaké "megalomanské"....

Ty se stresuješ, protože se bojíš, že tě někdo zdemoluje.

Potom jsi napsal:
jak tohle můžeš vypotit... Co ti sebere? myslíš že někdo vyzkoumal jednotku (nevím třeba by to zvládnul tank) která ti zboří budovy?

No vidíš, když mi to nic nesebere, tak co by to mělo sebrat tobě? Vidíš to v tom. Jak si protiřečíš? Na jednu stranu tady píšeš, že nehodláš vše zahodit kvůli nějaké válce a potom tady píšeš, že není co zahodit, že není co ztratit. Tak jak tomu mám rozumět?

V nové verzi jsem během tří týdnů utratil přes 10 500 000 surovin. To jsem si všechno nadrancoval. To mám ze vzorečku. Dostal jsem ten výsledek tak, že jsem si vynásobil 105 000 (o tolik jsem postoupil ve stavitelích) stem. To sem ale opravdu nepatří. Mělo to jen ukázat, kolik tady strávim času. Samozřejmě nepočítám slevy 14% od vědců a trocha slev z těch několika úrovní truhlářů. Nakonec těch 8m jsem ale utratil a předtím nadrancoval. A to nepočítám suroviny, které držím ve skladech, protže není kam je dát.

Psal jsem jasně, že bych chtěl do války lidi, kteří si to můžou dovolit po finanční stránce. Asi jsi tu pasáž přehlédl. Každej dobrej hráč ti potvrdí, že by zlatky raději utratil za obchodní lodě než by je střádal pro nic za nic. Tomu ty asi nerozumíš, protože zřejmě vůbec nedrancuješ. A jestli nedrancuješ, tak mi vysvětli, proč se bojíš zahození účtu (i když, jak sám píšeš to není ani možné; takže je to totální guláš)? Vždyť když nedrancuješ, tak to jsi tomu nemohl věnovat příliš času. To se stačí přihlásit jednou za 2 hodiny, rozšířit budovy a zase odejít. Potom ale když budovy zdražují, tak ušetříš víc a víc času. Musíš čekat než dělníci nakopou dejme tomu 30 000 mramoru. To je přes 30 hodin. To se u počítače můžeš ukázet klidně obden a o nic nepřijdeš a všechno stihneš. Chtěl jsem tento odstavec zakončit slovy: Raději to nechme být", uvědomil jsem si ale, že mě to zajímá.
Především mi vysvětli, proč píšeš o "zahození toho všeho", když jak také píšeš "nic zahodit nejde, leda že by tam byl tank, kterej zbourá budovy".

To chování lidí neodhaduji. Nevím, jestli si dobře vzpomínám, ale ptal jsem se. Ano, byla to otázka. A ptal jsem se, jak si představuješ sebe a Ikariam za nějakej čas? Přeci to nehraješ ze dne na den. Že přijdeš k Ikariamu, řekneš si, co vylepšíš, nehledě na to, jestli ta vylepšení právě této budovy bude mít pro tebe nějakou výhodu do budoucna. Já si teda plánuji věco dopředu. Plánuji si na jakou farmu zaútočím za 3 dny, kterou budovu vylepším jako další. Z jakého města povedu útok tak, abych měl potřebné suroviny na správném místě atd. Všechno co udělám je naplánováno už 72 hodin dopředu. A pravě když na mě nějakej šmejd zaútočí, musím to všechno posunou.

Že nevidím do situace lidí, kteří hrají Ikariam je pravda, ale nemusím být génius, abych poznal, že to jejich hraní nemá smysl. Když něco dělám, tak s jasným cílem. Ale jestli někdo hraje rok a má jen 200 000 bodů, tak to ať se na mě nezlobí, ale takové lidi nechápu. Tím spíš, když vidím, že se ve hře ukazují každý den. I kdybych hrál jednou za den 10 minut, byl bych na tom daleko lépe. Nejsou napadáni, protože je chrání aliance. Takže si ani nemusí budovat armádu (například Irca) a tím ušetří spoustu surovin. Můžou během těch 10 minut nakoupit mramor, sko a kdeco jiného. Ono to jde i s obchodem se stát dobrým hráčem a není třeba u toho trávit moc času. Ale pro tyto hráče nenalézám pochopení. Ať už se jedná o nulový postup během několika týdnů nebo nesmyslné držení zlatek.

Umím přijmout kritiku. Psal jsem ale, diskutujte. Toto je diskuze. Nepředstavoval jsem si to tak, že někdo napíše kritiku a já ji uznám bez nejmenší námitky.

I když už nechceš diskutovat, vysvětli mi prosím ještě poslední věc. Opakuji to v tomto textu už asi potřetí (to kdybys náhodou ty předchozí dvě náhodou přehlédl). Jak můžeš něco zahodit (pochopeno jako ztratit), když nic ztratit nejde? Obojí pochází z tvé hlavy. Měl bys to umět nějak argumentovat, vysvětlit, podat ve srozumitelnější formě.
Návrat nahoru Goto down
989217

989217


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptyMon Mar 09, 2009 6:30 am

Asi seš holt ten nejlepší a nejchytřejší a nejinteligentnější a nejrozumnější a tak... Já sem holt daleko za tebou takže to prostě neřeším. páčko a naposledy ti přeji příjemnou hru
Návrat nahoru Goto down
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptyMon Mar 09, 2009 6:32 am

989217 napsal:
Asi seš holt ten nejlepší a nejchytřejší a nejinteligentnější a nejrozumnější a tak... Já sem holt daleko za tebou takže to prostě neřeším. páčko a naposledy ti přeji příjemnou hru

Já proti tobě nic nemám. Tato diskuze mě prostě zajímala, a tak jsem se připojil. Jestli napíšeš něco, na co nebudu moci argumentovat, pak jsem prohrál a ty máš pravdu. Zatím se ale tak nestalo.
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptyMon Mar 09, 2009 7:01 am

chlapy klidek Válka aliance Queen 31189 Válka aliance Queen 31189
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
Chillipalmer




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: oživení - proč ne   Válka aliance Queen EmptyTue Mar 10, 2009 3:10 pm

Ty jo , kdo má číst ty vaše slohové práce ;oD Ale jo , jsem pro oživení hry nějakou tou válkou, sice se snažím být mírumilovným hráčem ale jediné co v této roli dělám je , že přijdu domů - pustim ikariam - kliknu rozšířit budovu a čekám x minut/hodin než mohu kliknout znova .. ano sem pro nějaké to oživení ! ;o)
Návrat nahoru Goto down
Navah




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 08. 03. 09

Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen EmptySat Mar 14, 2009 12:58 pm

U me je s válkou problém. Rád by sem ale nemužu zaručit včasné připojení k hře. Takže plánování je kaput leda podpory a loďstvo a nebo počítat s tím, že pošlu až to pujde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Válka aliance Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka aliance Queen   Válka aliance Queen Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Válka aliance Queen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ice team :: Informace :: Plánování Bitev-
Přejdi na: