ice team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ice team

Nahradní forum V-flex
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Válka s U-N

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Válka s U-N Empty
PříspěvekPředmět: Válka s U-N   Válka s U-N EmptyTue Apr 07, 2009 12:31 pm

Tak se v sobotu chystám na Antose, vůdce aliance U-N. Bohužel je v kraji, kde má kolem sebe asi 18 členů své aliance a ve vzdálenějším okolí je jich ještě víc.

Jednu chvíli Antos psal, že to bude boj jen mezi mnou a jím, na což jsem přistoupil, avšak to dnes odvolal. Tudíž čekám, že narazím na tvrdou vlnu odporu. Jsme zatím na těch 18 jen 2 (FlyBoy a Já).

Rád bych, kdyby se do této akce zapojil ještě někdo, aby byla situace vyrovnanější. Nejlepší by bylo, kdyby ten dotyčný měl jednu putovní kolonii.

No silnější proti slabšímu to rozhodně nebude, tudíž nikdo nemůže nic namítat. No a jazyky, které tvrdí, že jsem si to pohnojil a teď žádám o pomoc můžu umlčet tím, že U-N na mě neútočila a neútočí. Je to akce , kterou jsem naplánoval jen pro zpestření hry.

Takže kdo máte a zájem, a tudíž s kým můžu počítat, mi pište ve hře, jak to s vámi je.

Děkuji za případný zájem

S pozdravem

Conquistador
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Válka s U-N Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s U-N   Válka s U-N EmptyTue Apr 07, 2009 2:55 pm

slava konečne,, ja vam s radosti helpnu, uz sem zbrojil davno tak neco malo mam.

semnou počitejte,..
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
 
Válka s U-N
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ice team :: Informace :: Plánování Bitev-
Přejdi na: