ice team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ice team

Nahradní forum V-flex
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trocha zábavy

Goto down 
5 posters

Se kterou aliancí byste chtěli jít do války?
U-N
Trocha zábavy Vote_lcap33%Trocha zábavy Vote_rcap
 33% [ 5 ]
-GL-
Trocha zábavy Vote_lcap7%Trocha zábavy Vote_rcap
 7% [ 1 ]
ZWD
Trocha zábavy Vote_lcap53%Trocha zábavy Vote_rcap
 53% [ 8 ]
ale já přeci nechci válčit
Trocha zábavy Vote_lcap7%Trocha zábavy Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Celkem hlasů : 15
 
Poll closed

AutorZpráva
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptySun Mar 15, 2009 7:22 am

Navrhuji válku s aliancí U-N.

Co vy na to?

Svoje názory pište sem.
Návrat nahoru Goto down
MilujemSjuzi




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 08. 03. 09

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptySun Mar 15, 2009 7:40 am

ja som z U-N zadobre uz odpradavna Trocha zábavy 193757
a podla mna nieje hrdinstvom porazit slabich ale silnich takze ked vojna ja bi som bol za prvich top 5 ali z vinimkou U-N Trocha zábavy 433969 Trocha zábavy 168316
Návrat nahoru Goto down
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptySun Mar 15, 2009 7:50 am

MilujemSjuzi napsal:
ja som z U-N zadobre uz odpradavna Trocha zábavy 193757
a podla mna nieje hrdinstvom porazit slabich ale silnich takze ked vojna ja bi som bol za prvich top 5 ali z vinimkou U-N Trocha zábavy 433969 Trocha zábavy 168316

Někdy je třeba se zamyslet a popřípadě si uvědomit, že jsem zařadil do ankety ty aliance, které mají své členy blízko našeho centra. Nehodlám jezdit za nepřáteli 10-20 hodin, jen abych měl dobrý pocit z toho, že napadám silného a ne slabého.
Návrat nahoru Goto down
juri257




Poeet p?íspivku : 7
Age : 30
Registration date : 08. 03. 09

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptySun Mar 15, 2009 12:40 pm

ja by som siel do vojny asi zo ZWD pretoze sa mi zdaju taky vystraseny Trocha zábavy 433969
a mohli by sme ich lahko pobit :D Trocha zábavy 902838
Návrat nahoru Goto down
MilujemSjuzi




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 08. 03. 09

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptySun Mar 15, 2009 12:58 pm

Conquistador napsal:
MilujemSjuzi napsal:
ja som z U-N zadobre uz odpradavna Trocha zábavy 193757
a podla mna nieje hrdinstvom porazit slabich ale silnich takze ked vojna ja bi som bol za prvich top 5 ali z vinimkou U-N Trocha zábavy 433969 Trocha zábavy 168316

Někdy je třeba se zamyslet a popřípadě si uvědomit, že jsem zařadil do ankety ty aliance, které mají své členy blízko našeho centra. Nehodlám jezdit za nepřáteli 10-20 hodin, jen abych měl dobrý pocit z toho, že napadám silného a ne slabého.

ano a to dokazuje ze nedokazeme pobit nikoho kdo neni 10-20hodin od nas lebo nas neni okolo neho 50....fakt uzas
Návrat nahoru Goto down
Lord of Dekios




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 08. 03. 09

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptySun Mar 15, 2009 1:30 pm

Ja bi som tiez radsej dorazil ZWD, a potom, ist do vojny s nejakou inou ali.
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptyMon Mar 16, 2009 12:51 pm

jestli teda bude nějaky ten WAR rad se přidám.
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
Lord of Dekios




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 08. 03. 09

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptyMon Mar 16, 2009 1:02 pm

Ak vôbec nejaka bude, lebo tu sa nedohodneme ani keby co bolo.... ;-)
Návrat nahoru Goto down
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptyMon Mar 16, 2009 2:47 pm

Už jste na to sami. Já budu chvíli dobrodruhem. Do ali se vrátím, jestli mě přijmou, až tak za 3 měsíce, možná déle.
Návrat nahoru Goto down
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptyMon Mar 16, 2009 2:51 pm

MilujemSjuzi napsal:
Conquistador napsal:
MilujemSjuzi napsal:
ja som z U-N zadobre uz odpradavna Trocha zábavy 193757
a podla mna nieje hrdinstvom porazit slabich ale silnich takze ked vojna ja bi som bol za prvich top 5 ali z vinimkou U-N Trocha zábavy 433969 Trocha zábavy 168316

Někdy je třeba se zamyslet a popřípadě si uvědomit, že jsem zařadil do ankety ty aliance, které mají své členy blízko našeho centra. Nehodlám jezdit za nepřáteli 10-20 hodin, jen abych měl dobrý pocit z toho, že napadám silného a ne slabého.

ano a to dokazuje ze nedokazeme pobit nikoho kdo neni 10-20hodin od nas lebo nas neni okolo neho 50....fakt uzas

No víš, někteří hráči se chtějí rozvíjet a ne jen nesmyslně utrácet peníze a čas. Takže já jsem zvolil nejbližší aliance proto, aby se zúčastnilo co nejvíce členů. Tož jestli budeme muset za nepřítelem 10, 20 hodin, tak to se zúčastní snad jen 4 hráči, vyjma mě, protože i u mě je na prvém místě ekonomika. Chtěl jsem jen touto válkou oživit dění v ali a ne prosadit svou krutovládu.
Návrat nahoru Goto down
J.O.H
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 126
Age : 36
Registration date : 03. 03. 08

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptyTue Mar 17, 2009 9:41 am

citace :
Chtěl jsem jen touto válkou oživit dění v ali a ne prosadit svou krutovládu.

krutovladou to je dobry, nezda se mi že vládneš krutě, spíš naopak
Návrat nahoru Goto down
http://www.forremember.ic.cz
Conquistador




Poeet p?íspivku : 29
Age : 32
Registration date : 08. 03. 09

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptyTue Mar 17, 2009 12:50 pm

J.O.H napsal:
citace :
Chtěl jsem jen touto válkou oživit dění v ali a ne prosadit svou krutovládu.

krutovladou to je dobry, nezda se mi že vládneš krutě, spíš naopak

Co jsem pryč z Queen, tak vybíjím celé aliance. Je to zábava. Spoléhám se teď jen na sebe, což mi dost přispívá. Dokonce jsem už vymyslel i plán, jak porazit rappera. Na vlastní pěst je to daleko zábavnější hra.
Návrat nahoru Goto down
juri257




Poeet p?íspivku : 7
Age : 30
Registration date : 08. 03. 09

Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy EmptyWed Mar 18, 2009 9:27 am

ak by sme dali vojnu z U-N bola by to rxchla vyhra pretoze nemaju nikoho silneho v generaloch :D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trocha zábavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trocha zábavy   Trocha zábavy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trocha zábavy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ice team :: Informace :: Plánování Bitev-
Přejdi na: